t
c خرید اکانت فیلتر شکن سیسکو


خرید اکانت فیلتر شکن سیسکو

خرید اکانت فیلتر شکن سیسکو

خرید اکانت فیلتر شکن سیسکو

خرید اکانت فیلتر شکن سیسکو:

هنگام بررسی گزینه های امنیتی موجود در سیسکو، OneConnect یکی از کلمات بسیار سخت است. سیسکو مشتری AnyConnect Secure Mobility را به عنوان یک سرویس گیرنده نسل بعدی (Virtual Private Network) (VPN) توسعه داده است. AnyConnect به دسترسی VPN محدود نمی شود؛ این برنامه دارای تعدادی از قابلیت های دیگر است که یک شرکت را قادر می سازد تا نقطه پایانی را ایمن نگه دارد.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

 

در اینجا ما نگاهی به توابع مختلف ارائه شده توسط مشتری AnyConnect Secure Mobility Client و نحوه استفاده از آن برای ایمن کردن نقطه پایانی می کنیم.

سیسکو بزرگترین عرضه کننده تجهیزات شبکه در دنیا محصوب می شود AnyConnect که یکی از پرتکل های وی پی ان این شرکت می باشد برای همه سیستم عامل ها طراحی شده است و کل اطلاعات کاربر را با امنیت خیلی بالا رمزنگاری می کند ( IPsec IKEv2) این سرویس فعلا در ۴ لوکیشن سویس ، هلند ، آمریکا و سوئد راه اندازی شده است.هر روز با معرفی جدیدترین ورژن ها فقط پلاس وی پی ان . 

سرویس سیکو انی کانکت پلاس وی پی ان بر اساس پروژه متن باز OpenConnect طراحی و پیاده سازی شده است.

 

نسخه های سرور و کلاینت این نرم افزار رایگان هست و همانند اوپن وی پی ان یک پروتکل مناسب و قابل اعتماد برای دور زدن فیلترینگ است.

این سرویس در همه سیستم عامل های مک و ویندوز و ایفون و اندروید قابل استفاده می باشد.


خرید اکانت فیلتر شکن سیسکو

- - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn