t
c وی پی ان و فیلتر شکن برای اندروید


وی پی ان و فیلتر شکن برای اندروید

وی پی ان و فیلتر شکن برای اندروید

وی پی ان و فیلتر شکن برای اندروید

وی پی ان و فیلتر شکن برای اندروید:

وی پی ان (Virtual Private Network) کاری که انجام میدهد این است که دستگاه شمارا از طریق پروتکل های اختصاصی و امنی به فضای مجازی متصل میکند. در حقیقت اگر بخواهیم ساده بگوییم با یک روش خیلی ساده شمارا به یک دستگاه امنی در کشوری که انتخاب کرده اید وصل میکند که شما از طریق آن دستکاه به شبکه آزاد اینترنت وصل می شوید.هر روز با معرفی جدیدترین ورژن ها فقط پلاس وی پی ان . 

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

این دستگاه کاری که انجام میدهد اول آی پی شما را مخفی نگهداشته و امنیت شما را در مقابل افراد کنجکاو و حتی هکر تامین میکند که شما براحتی بتوانید از فضای مجازی آزادانه استفاده کنید. و دوم اینکه شاید در کشوری که هستید خیلی از سایتها فیلتر و یا تحریم شده بشند ولی وقتی که شما با استفاده از وی پی ان از یک کشور دیگر به اینترنت وصل شدید دیگر فیلتر و یا تحریمی را نخواهید دید و به خیلی از سایتها مثل فیس بوک و یوتیوب ببراحتی میتوانید سر بزنید.

مزیت های وی پی ان اندروید : 

افراد مبتدی در این زمینه شاید وقتی اسم وی پی ان را برای اولین بار بشنوند فکر می کنند استفاده از این تکنولوژی باید خیلی پیچیده و کار تخصصی باشد. باید به شما بگویم که اصلا هم کار سختی نیست و هر کسی با هر نوع سیستم عامل اندرویدی براحتی میتواند با استفاده از آموزشهای سایت پلاس وی پی ان از این تکنولوژی بهره ببرد.


وی پی ان و فیلتر شکن برای اندروید

- - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای رفع فیلتر تلگرام از فیلتر شکن استفاده کنید .
برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn