t
c فیلتر شکن رایگان جدید آیفون


فیلتر شکن رایگان جدید آیفون

فیلتر شکن رایگان جدید آیفون

فیلتر شکن رایگان جدید آیفون

فیلتر شکن رایگان جدید آیفون:

شما میتوانید از iPhone، iPad یا iPod Touch خود برای اتصال به VPN استفاده کنید.برای انجام این کار تنها این مورد الزامیست یافتن پروتکل ها، روش های تأیید هویت و گواهینامه هایی که دستگاه شما می تواند برای اتصال به سرورهای VPN استفاده کند.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

 

دستگاه شما می تواند از این پروتکل ها و روش های تأیید اعتبار استفاده کند که به چند مورد اشاره میکنیم : 
-L2TP / IPSec با احراز هویت کاربر توسط MS-CHAPV2 رمز عبور، RSA SecurID یا CryptoCard، و تأیید هویت دستگاه با همگاگ سازی مشترک.
-برای iOS 9 و قبل از آن، PPTP با احراز هویت کاربر توسط MS-CHAPV2 Password، RSA SecurID یا CRYPTOCard انجام می شد اما هم اکنون نیازی به این پروسه نیست . 

رمزگذاری قوی است و نرم افزار VPN برای استفاده آسان  است،و به صورت درخشان در دستگاه های iOS کار می کند. در iOS، این نرم افزار قابلیت اتصال خودکار دارد که به طور خودکار از اتصال اینترنت شما محافظت می کند. با این حال، آگاه باشید که در کلاینت iOS کلاینت ندارد.
-سیسکو IPSec با تأیید هویت کاربر توسط رمز عبور، RSA SecurID، یا CRYPTOCard، و تأیید هویت دستگاه با استفاده از رمز مشترک و گواهینامه ها. سیسکو IPSec با VPN در تقاضا با دامنه هایی که شما مشخص می کنید کار می کند.
شما همچنین می توانید برنامه های شخص ثالث VPN موجود در اپ استور را استفاده کنید. این برنامه ها ممکن است از پروتکل های دیگر استفاده کنند.
شما می توانید از گواهی ها در این فرمت های خام استفاده کنید:
PKCS # 1 (.cer، .crt، .der)
PKCS # 12 (.p12، .pfx)


فیلتر شکن رایگان جدید آیفون

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn