t
c دانلود سایفون جدید برای ویندوز


دانلود سایفون جدید برای ویندوز

دانلود سایفون جدید برای ویندوز

دانلود سایفون جدید برای ویندوز

دانلود سایفون جدید برای ویندوز:

 

Psiphon یک ابزار کاربردی از شرکت Psiphon است که با استفاده از فن آوری VPN، SSH و HTTP Proxy برای شما به محتوای اینترنتی بدون سانسور دسترسی پیدا می کند. مشتری Psiphon شما به طور خودکار در مورد نقاط دسترسی جدید یاد می کند تا شانس خود را برای دور زدن سانسور به حداکثر برسانند.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

null

Psiphon طراحی شده است تا دسترسی شما به محتوای آنلاین را به شما ارائه دهد. Psiphon حریم شخصی شما را افزایش نمی دهد و نباید در نظر گرفته شود یا به عنوان یک ابزار امنیتی آنلاین استفاده شود.

کار سایفون چیست ؟

به عنوان مثال، دانشگاه ویا دفتر کار شما دسترسی به اینترنت را محدود کرده است (مانند مسدود کردن فیس بوک، تورنت و غیره، معمولا توسط سیستم امنیتی sophos cyberroam)، با psiphon شما می توانید به هر سایت از جمله سایت های مسدود شده مانند فیس بوک، تورنت و غیره دسترسی داشته باشید.

سایفون چگونه کار میکند؟

Psiphon به محض اینکه شما آن را اجرا کنید به طور خودکار شروع به اتصال میکند. در حالی که اتصال برقرار شد، نماد چرخش نمایش داده می شود. شما می توانید یکی از حالت های تونل زیر را انتخاب کنید: VPN (L2TP over IPSec)، SSH، یا SSH + (SSH plus obfuscation، یک لایه تصادفی در بالای SSH برای جلوگیری از اثر انگشت روی پرونده).

هنگامی که نماد سبز نمایش داده می شود، بدین معنی است که اتصال به سرور Psiphon برقرار شده است در حالت VPN، تمام ترافیک شما به طور خودکار از طریق Psiphon تونل می شود.

در حالت SSH و SSH +، Psiphon به طور خودکار تنظیمات پروکسی ویندوز را تنظیم می کند، بنابراین ترافیک شبکه برای برنامه های کاربردی که به این تنظیمات وابستگی دارند از طریق Psiphon تونل می شود. این تنظیمات به طور پیش فرض توسط تمام مرورگرهای بزرگ وب مورد توجه قرار گرفته است.

علاوه بر این، در حالت های SSH و SSH +، Psiphon یک گزینه تونل تقسیم بندی می کند که در آن ترافیک بین المللی از طریق پروکسی تونل شده است و ترافیک داخلی آن نیست. گزینه "Do not proxy web sites" گزینه ای را برای فعال کردن تونل زنی تکه تکه کنید. هنگامی که این گزینه فعال است، دامنه های غیر مجاز در منطقه پیام گزارش می شوند. 

هنگامی که برنامه را میبندید، Psiphon به طور خودکار قطع میشود. شما همچنین می توانید بر روی آیکون کلیک کنید تا اتصال را تغییر دهید. 


دانلود سایفون جدید برای ویندوز

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn