t
c هات اسپات شیلد نسخه مک


هات اسپات شیلد نسخه مک

هات اسپات شیلد نسخه مک

هات اسپات شیلد نسخه مک

هات اسپات شیلد نسخه مک:

با سلام به کاربران گرامی. توضیحات زیر درباره ی مزایا و معایب دانلود hotspot shield میباشد و در آخر لینک دریافت این نرم افزار برای سیستم عامل مک نیز موجود است.

دانلود هات اسپات شیلد برای مک به شما این امکان را می دهد که به وبگردی ایمن بپردازید، حتی زمانی که به شبکه های Wi-Fi عمومی متصل هستید. شما می توانید در هر زمان محافظت از خود را روشن یا خاموش کنید و به وضوح ببینید که برنامه چه کاری را برای محافظت از شما از طریق رابط کاربری ساده انجام می دهد.

 

مزایا

برنامه ای انعطاف پذیر:

بسته به اینکه چه مقدار از شما فکر می کنید استفاده از Hotspot Shield مقرون به صرفه است، می توانید یک گزینه پرداخت را که متناسب با نیازهای شما است انتخاب کنید. به عنوان مثال، شما می توانید یک سال تمام از هزینه نامحدود برای ۲۹٫۹۵ دلار، یک ماه هزینه خدمات برای ۴٫۹۹ دلار یا ۲۰ پاس برای ۱۰ دلار خریداری کنید. در سمت چپ رابط، شما می بینید که چقدر زمان یا تعداد دفعات عبور می کنید و گزینه های برای خرید چقدر است. قبل از هر دفعه ای که بخواهید خرید کنید چند روز فرصت خواهید داشت تا برنامه را امتحان کنید.

پیاده روی سریع:

در حالی که این برنامه یک رابط کاربری بیش از حد پیچیده ندارد،مرور وب با آن همچون لذت بردن از یک تور تفریحی کوچک است. و این دقیقا همان چیزی است که برنامه با یک آموزش سریع ارائه می دهد که جنبه های مختلف نمایش را برجسته می کند و توضیح هر یک را در جزئیات کمی بیشتر میتوانید پیدا کنید.

معایب

تداخل:

این برنامه می تواند با توانایی شما برای ورود به سایت های خاص به دلیل اینکه آدرس IP شما را مسدود می کنند، دخالت کند. در حقیقت، استفاده از یوتیوب می تواند بدون هیچ زحمتی باشد، زیرا مکان های تصادفی Hotspot Shield نشان می دهد که شما از ویژگی های امنیتی داخلی گجت یوتیوب وارد شده اید، بنابراین ممکن است پس از ورود به سیستم با دریافت پیام های مبنی بر تلاش های غیر مجاز برای دسترسی به حساب خود نیز مواجه شوید .

اگر شما اغلب با استفاده از شبکه های Wi-Fi عمومی به اینترنت وارد شوید، این برنامه می تواند سرمایه گذاری خوبی باشد. این نرو افزار به این عنوان در نظر گرفته شده است، آن را به شما نشان می دهد و دقیقا همان چیزی است که تهدید آن مسدود شده است حتی مقدار داده های در داخل و خارج از کامپیوتر خود را در حالی که روشن است. فقط می دانید که ممکن است مسائل دسترسی به برخی از سایت های کلیدی خود را داشته باشید.

شما عزیزان برای سهولت هرچه تمام تر میتوانید برای خرید vpn  و خرید فیلتر شکن از طریق سایت ما اقدام نموده و از سرویس های پر سرعت ما نیز بهره مند شوید. همچنین برای دانلود فیلتر شکن رایگان برای انواع و اقسام پلتفرم ها نیز میتوانید به قسمت وبلاگ و آموزش ما مراجعه نمایید.

 


هات اسپات شیلد نسخه مک

- - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn