t
c فیلتر شکن کامپیوتر رایگان و جدید


فیلتر شکن کامپیوتر رایگان و جدید

فیلتر شکن کامپیوتر رایگان و جدید

فیلتر شکن کامپیوتر رایگان و جدید

فیلتر شکن کامپیوتر رایگان و جدید:

شبکه های خصوصی مجازی (VPN ها) اتصالات نقطه به نقطه در یک شبکه خصوصی یا عمومی مانند اینترنت هستند. یک مشتری VPN از پروتکل های مبتنی بر TCP / IP خاص استفاده می کند که پروتکل های تونل زنی نامیده می شوند تا تماس مجازی را به یک پورت مجازی بر روی سرور VPN ایجاد کنند. در یک استقرار VPN معمولی، مشتری یک اتصال نقطه به نقطه مجازی را به یک سرور دسترسی از راه دور بر روی اینترنت آغاز می کند. سرور دسترسی از راه دور به تماس پاسخ می دهد، تماس گیرنده را تصدیق می کند و داده ها را بین مشتری VPN و شبکه خصوصی سازمان انتقال می دهد.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

 

برای تقلید پیوند نقطه به نقطه، داده ها با یک سرصفحه محصور شده یا پیچیده می شوند. هدر اطلاعات مسیریابی را فراهم می کند که داده ها را قادر می سازد تا شبکه مشترک یا عمومی را برای رسیدن به نقطه پایانی خود از بین ببرد. برای تقلید یک پیوند خصوصی، داده های ارسال شده برای محرمانه بودن رمزگذاری می شوند. بسته هایی که در شبکه اشتراکگذاری شده یا عمومی دفع می شوند بدون کلید های رمزنگاری غیر قابل تشخیص هستند. لینک که در آن داده های خصوصی encapsulated و رمزگذاری شده است به عنوان یک اتصال VPN شناخته شده است.

دسترسی از راه دور VPN
دسترسی از راه دور اتصالات VPN کاربران را قادر می سازد که در خانه یا در جاده ها برای دسترسی به یک سرور در یک شبکه خصوصی با استفاده از زیرساخت های ارائه شده از یک شبکه عمومی، مانند اینترنت، دسترسی پیدا کنند. از دیدگاه کاربر VPN یک اتصال نقطه به نقطه بین کامپیوتر (مشتری VPN) و یک سرور سازمان است. زیرساخت دقیق شبکه مشترک یا عمومی بی اهمیت است زیرا منطقی به نظر می رسد به طوری که داده ها از طریق یک پیوند اختصاصی خصوصی ارسال شوند.


فیلتر شکن کامپیوتر رایگان و جدید

- - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn