t
c دانلود فیلتر شکن فری گیت جدید


دانلود فیلتر شکن فری گیت جدید

دانلود فیلتر شکن فری گیت جدید

دانلود فیلتر شکن فری گیت جدید

دانلود فیلتر شکن فری گیت جدید:

Freegate یک نرم افزار کاربردی است که توسط شرکت فناوری پویای اینترنت (DIT) توسعه داده شده است که کاربران اینترنتی را از کشورهای مختلف مانند:  چین، کره شمالی، سوریه، ویتنام، ایران، امارات متحده عربی، به ویژه برای مشاهده وب سایت های مسدود شده توسط دولت های خود، فراهم می کند. این برنامه از تعدادی از سرورهای پروکسی به نام Dynaweb استفاده می کند. این اجازه را می دهد تا کاربران برای دور زدن فایروال های اینترنتی که وب سایت ها را مسدود می کنند با استفاده از سیستم شبکه پروکسی DIP نظیر P2P مانند قابلیت ضد سانسور FreeGate با الگوریتم رمزنگاری و الگوریتم فشرده سازی جدید و منحصر به فرد در نسخه های ۶٫۳۳ و بالاتر بهبود می یابد. همچنین تخمین زده می شود که Freegate در سال ۲۰۰۴ ۲۰۰،۰۰۰ کاربر داشته است. نگهدارنده و مدیر عامل شرکت DIT بیل شیا است.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

DynaWeb مجموعه ای از خدمات ضد سانسور ارائه شده توسط شرکت فناوری پویا اینترنت (DIT) است. DynaWeb یک پورتال ضد سانسور مبتنی بر وب است. هنگامی که کاربران مرورگر وب خود را در یکی از URL های DynaWeb بنویسند، یک صفحه وب شبیه به نسخه اصلی، با بیشتر وب سایت های مسدود شده به عنوان لینک ها ارائه می شود. علاوه بر این، کاربر می تواند هر URL را در کادر در این صفحه تایپ کند و DynaWeb صفحات را برای او بلافاصله بارگذاری کند. هیچ نرم افزاری مورد نیاز نیست و فقط تنظیماتی را که بر روی یک کامپیوتر کاربر نصب شده است، تنظیم می کند. از آنجاییکه پلیس های چینی دایره های وب سایت های پورتال DynaWeb را نزدیک می کند و در اسرع وقت آنها را شناسایی می کند، DynaWeb باید پویا باشد. دارای صدها سایت آینه در هر زمان و هر کدام با نام های مختلف IP و DNS دامنه برای شکست دادن مسدود کردن IP و ربودن DNS. در قسمت Backend، DynaWeb همچنین دارای مکانیزمی برای فعال کردن وضعیت مسدود کردن هر یک از سایت های آینه خود است و به محض مسدود شدن شناسایی می شود، نام دامنه IP و DNS را بلافاصله تغییر می دهد.

برای نگه داشتن کاربران به چنین زیرساختی پویا، DynaWeb دارای کانال های متنوعی است تا کاربران را به روز نگه دارد. به عنوان مثال، یک کاربر می تواند یک پیام را به یکی از حساب های پیام رسان فوری DynaWeb ارسال کند و یک پاسخ فوری نشان می دهد که جدیدترین آدرس های پورتال DynaWeb است. چیزهای مشابه با ایمیل انجام می شود. با استفاده از این بسیاری از کانال های پویا، DynaWeb هر گونه تلاش برای جمع آوری آدرس های DynaWeb را با سانسور انجام می دهد، زیرا هر کاربر تنها یک زیر مجموعه (متفاوت) از آدرس DynaWeb را دریافت می کند. تشخیص خودکار مسدود کردن همراه با واکنش سریع ظاهرا تلاش های مسدود شده در چین فایروال بزرگ چین (GFW) را خدشه دار می کند.


دانلود فیلتر شکن فری گیت جدید

- - - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای رفع فیلتر تلگرام از فیلتر شکن استفاده کنید .
برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn