t
c دانلود هات اسپات شیلد جدید اندروید


دانلود هات اسپات شیلد جدید اندروید

دانلود هات اسپات شیلد جدید اندروید

دانلود هات اسپات شیلد جدید اندروید

دانلود هات اسپات شیلد جدید اندروید:

هات اسپات شیلد توسط AnchorFree، یک شرکت در نقطه شرقی سانفرانسیسکو توسعه یافته است. این نرم افزار در آوریل ۲۰۰۸ برای سیستم عامل های ویندوز و macOS منتشر شد و به ترتیب شروع پشتیبانی برای iOS و آندروید در سال ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ نمود. 

hotspot Shield VPN یک ابزار است که از طریق مرور وب شما محافظت می کند و شما را کاملا به آن وبسایت هایی که سعی در شناسایی آدرس IP خود دارند کاملا ناشناس می کند.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

هات اسپات شیلد یک اتصال شبکه خصوصی مجازی را ایجاد می کند. این نرم افزار معمولا اطلاعات را از طرف اشخاص ثالث برای دسترسی یا ردیابی می کند. AnchorFree Hotspot Shield با یک مدل کسب و کار freemium را فعال می کند: ویژگی های اصلی نرم افزار رایگان هستند، اما کاربران باید هزینه ای را برای به دست آوردن ویژگی های اضافی که شامل حذف تبلیغات، حفاظت از آنتی ویروس و توانایی انتخاب کشور از چندین VPN واقع شده است.

هات اسپات شیلد داده های ارسال شده به VPN را رمزگذاری می کند تا (به طور معمول) از سپرده های موفق جلوگیری کند. Hotspot Shield همچنین به کاربران اجازه می دهد تا (معمولا) آدرس IP خود را مخفی کنند.  VPN ها نمیتوانند هر کاربر را در اینترنت به طور کامل ناشناس ایجاد کنند، اما می توانند امنیت حریم خصوصی و امنیت را افزایش دهند.  کاربران با اتصال به سرور VPN  می توانند از سانسور عبور کنند تعیین شده توسط کشورهای مختلف عبور کنند. 


دانلود هات اسپات شیلد جدید اندروید

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn