t
c دانلود vpn رایگان برای پی سی


دانلود vpn رایگان برای پی سی

دانلود vpn رایگان برای پی سی

دانلود vpn رایگان برای پی سی

دانلود vpn رایگان برای پی سی:

فنآوری شبکه اختصاصی مجازی (Virtual Private Network) به شما امکان میدهد یک رایانه با استفاده از یک اتصال عمومی عمومی به یک شبکه خصوصی با استفاده از یک "تونل" مطمئن بین آن دستگاه و شبکه پیوند دهید. شایعترین مورد یک کسب و کار این است که کارکنان خود را قادر سازد تا به شبکه کاری خود از خانه یا جاده متصل شوند.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

برای ارتباط بین دستگاه شما (که شما می توانید دیوایس های مختلف را از طریق وی پی ان کانکت کنید )و بین سرور می بایست ارتباط ایمنی داشته باشید که راه های زیادی برای بررسی اینگونه مشکلات احتمالی وجود دارد در اینجا یکی از راه ها را مورد بررسی قرار میدهیم و شما علاوه بر توجه به ایمنی و توجه به قدرت سخت افزاری دستگاه خود باید به این نکته خوب دقت داشته باشید که وی پی ان خود را از سایت های معتبر با سرورهای پرقدرت تهیه کنید و در صورت نیاز از طریق لینک بالا می توانید برای خرید وی پی ان با بالاترین سرعت و بدون قطعی سرورها اقدام کنید .

دو راه اصلی برای پیکربندی VPN وجود دارد. اولین و رایج ترین سناریو، به نام خروجی، راه اندازی یک کامپیوتر از راه دور برای تماس با شبکه های اداری است. سناریوی دوم، به نام ورودی، در سمت شبکه رخ می دهد، جایی که کامپیوتر اجازه اتصال امن از دیگر کامپیوتر ها را می دهد. در اینجاست که ویندوز ۷ می آید با سرویس گیرنده Agile VPN به روز می شود و باعث می شود هر دو نوع ارتباط نسبتا آسان باشد.


دانلود vpn رایگان برای پی سی

- - - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn