t
c دانلود فیلترشکن قدرتمند اندروید


دانلود فیلترشکن قدرتمند اندروید

دانلود فیلترشکن قدرتمند اندروید

دانلود فیلترشکن قدرتمند اندروید

دانلود فیلترشکن قدرتمند اندروید:

اگر تا به حال به Starbucks یا Tim Hortons رفته اید تا از شبکه عمومی خود در گوشی های هوشمند یا لپ تاپ خود استفاده کنید، باید بدانید که این احتمالا می تواند یک ایده بد باشد. یک شبکه عمومی بسیار امن نیست، بنابراین هکرها برای سرقت اطلاعات شما آسان هستند. در حالی که بسیاری از آن ها معمولا اگر دست بر روی اعتبارنامه حساب بانکی، اطلاعات شخصی شما، و بدتر از همه، آرایه خود را از GIF های بچه گربه ناز، بگذارند و از این طریق وارد سیسیم عامل شما شوند.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

به طور خلاصه، یک VPN به شما امکان می دهد تا دستگاه خود را به یک اتصال ایمن از طریق اینترنت وصل کنید. VPN ها می توانند بسیاری از چیزهایی را انجام دهند، از قبیل اجازه دسترسی به وب سایت های محدود منطقه، حفظ اطلاعات شما، پنهان سازی فعالیت مرور خود را در یک شبکه عمومی Wi-Fi و غیره.

برای پاسخ به این سوال از لحاظ فنی، هنگامی که دستگاه خود را به یک VPN وصل می کنید، مرور شما از طریق سرورهای سراسر دنیا انجام می شود که یک پروکسی I.P. نشانی. به عنوان مثال، بگذارید بگوییم یک سرور در ژاپن وجود دارد که شما به آن وصل هستید. تمام ترافیک اینترنت شما به آن سرور هدایت می شود که در آن شما با یک پروکسی I.P. نشانی. بنابراین، اگر شما در ایالات متحده مستقر هستید و در وب گشتهاید، وبسایتها یک IP مبتنی بر ایالات متحده را نمیبینند. آدرس – آنها یک ژاپنی را ببینید.

فقط به عنوان روشن بودن در صورت امکان، بیایید از یوتیوب به عنوان مثال استفاده کنیم. بدون یک VPN، مرورگر خود را به سمت www.youtube.com نشان می دهد که شما یک ایالات متحده IP دارید. نشانی. بعد از اتصال به VPN، به نظر میرسد که از ایالات متحده، اما از ژاپن، اتصال پیدا میکند.


دانلود فیلترشکن قدرتمند اندروید

- - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn