t
c دانلود فیلترشکن قدرتمند سایفون


دانلود فیلترشکن قدرتمند سایفون

دانلود فیلترشکن قدرتمند سایفون

دانلود فیلترشکن قدرتمند سایفون

دانلود فیلترشکن قدرتمند سایفون:

Psiphon یک برنامه اپن سورس است که با استفاده از ترکیبی از فن آوری های ارتباطی امن و با امکانات (VPN، SSH و HTTP Proxy) استفاده می شود. Psiphon یک شبکه متشکل از مکان جغرافیایی متنوع هزاران نفر از سرورهای پروکسی است که با استفاده از یک معماری Performance-oriented، single hop انجام می شود.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

 

سایفون به طور خاص برای پشتیبانی از کاربران در کشورهای در نظر گرفته شده به عنوان "دشمنان اینترنت" است.این برنامه در حال توسعه و نگهداری است و سیستم ها و فن آوری های طراحی شده برای کمک به کاربران اینترنت به طور امن از سیستم های محتوا فیلترینگ استفاده می شود تا توسط دولت ها برای اعمال سانسور اینترنت استفاده می کنند.

مفهوم اصلی این فیلتر شکن توسط آزمایشگاه شهروندی در دانشگاه تورنتو، بر اساس نسل قبلی سیستم های پروکسی وب مانند سیستم های ایمن وب و "Anonymizer"، توسعه یافت.

شرکت سایفون در سال ۲۰۰۷ به عنوان یک شرکت مستقل انتاریو تاسیس شد که سیستم های پیشرفته سانسور و سیستم های فن آوری را توسعه می داد. Psiphon، Inc و آزمایشگاه شهروندی با همکاری دانشکده امور جهانی منکن و دانشگاه تورنتو، از طریق مشارکت Psi-Lab به طور مداوم در پروژه های تحقیقاتی همکاری می کنند.


دانلود فیلترشکن قدرتمند سایفون

- - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای رفع فیلتر تلگرام از فیلتر شکن استفاده کنید .
برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn