t
c دانلود فیلتر شکن جدید


دانلود فیلتر شکن جدید

دانلود فیلتر شکن جدید

دانلود فیلتر شکن جدید

دانلود فیلتر شکن جدید:

یک VPN شبکه خصوصی مجازی روشی است که برای اضافه کردن امنیت و حریم خصوصی به شبکه های خصوصی و عمومی مانند کانون های اینترنت استفاده می شود. VPN ها اغلب توسط شرکت ها برای محافظت از اطلاعات حساس استفاده می شوند. با این حال، استفاده از یک VPN شخصی به طور فزاینده ای بیشتر به عنوان تعاملاتی که قبلا رو به رو شدن به اینترنت بود، تبدیل شد.امنیت خصوصی با VPN افزایش می یابد زیرا آدرس IP اولیه کاربر با یکی از ارائه دهنده VPN جایگزین می شود. این روش به مشترکان اجازه می دهد تا آدرس IP را از هر شهر دروازه ای که سرویس VPN ارائه می دهد، بدست آورد. به عنوان مثال، شما ممکن است در سانفرانسیسکو زندگی کنید، اما با یک VPN، به نظر می رسد که در آمستردام، نیویورک یا هر شهر دروازه ای زندگی کنید.

-شما می توانید به راحتی تنها با یک کلیک خرید وی پی ان را انجام دهید برای این کار فقط کافی است به این لینک مراجعه کنید ==> خرید VPN

امنیت VPN:
امنیت دلیل اصلی این است که شرکت ها سال ها از VPN استفاده می کنند. روش های ساده تر برای ردیابی داده هایی که به شبکه انتقال می یابند وجود دارد. جعل فای و Firesheep دو روش آسان برای هک کردن اطلاعات هستند.اگر بخواهیم مقایسه کنیم، یک مقایسه مفید این است که فایروال اطلاعات شما را در حالی که بر روی کامپیوتر محافظت می کند درحالی که VPN از داده های شما در وب محافظت می کند. VPN ها از پروتکل های رمزنگاری پیشرفته و تکنیک های تونل زنی امن استفاده می کنند تا همه انتقال داده های آنلاین را محصور کند. اکثر کاربران کامپیوتر هوشمند نمی توانند بدون اتصال فایروال و آنتی ویروس به روز به اینترنت متصل شوند. تهدیدات امنیتی تکامل یافته و وابستگی بیشتر به اینترنت، یک VPN جزئی از امنیت کامل است و در این صورت است که اطمینان حاصل می شود و هیچ داده ای از بین نرفته و ارتباطی ربوده نشده است. از آنجا که تمام ترافیک محافظت می شود، این روش به عنوان پروکسی ترجیح داده می شود.


دانلود فیلتر شکن جدید

- - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn