t
c راه اندازی openvpn در مکینتاش


راه اندازی openvpn در مکینتاش

راه اندازی openvpn در مکینتاش

راه اندازی openvpn در مکینتاش

راه اندازی openvpn در مکینتاش:

برای راه اندازی و نصب فیلتر شکن openvpn در سیستم عامل مک میتوانید با روش زیر به راحتی اقدام نمایید. کافیست مراحل را مو به مو پشت سر بگذارید.

۱- نرم افزار مورد نیاز برای متصل شدن را از لینک زیر دریافت کرده و نصب نمایید:

دانلود کانکشن openvpn برای مک

۲- نرم افزار را اجرا نموده و گزینه “I have configuration files” و بعد از آن “OpenVPN Configurations” و در آخر “Open Private Configurations Folder” را انتخاب نمایید.

 

بعد از اتمام این مراحل پنجره ای مشابه شکل زیر ظاهر خواهد شد که یا یک فولدر در Desktop ایجاد می شود.

۳- فایل تنظیمات سرورها را بعد از خرید VPN از سایت ما دانلود نموده و بعد از خارج کردن از حالت زیپ، فقط یکی از آن ها را داخل این فولدر جدید کپی کنید. سپس اسم فولدر را به یک اسم دلخواه با پسوند tblk مانند US-udp.tblk تغییر دهید. روی فولدر دوبل کلیک کنید تا وارد لیست سرورها شوید. این کار را می توانید برای سرورهای دیگر هم انجام دهید اما توجه داشته باشید که هر بار فایل تنظیمات قبلی را از داخل فولدر پاک نموده و اسم فولدر را به  اسمی جدید تغییر دهید.

 

 

نرم افزار را از قسمت Applications اجرا نموده و مطابق شکل زیر روی آیکون Tunnelblick کلیک نموده و سرور مورد نظر را انتخاب نمایید. سپس username و password خود را وارد نموده و متصل شوید.

 

دوستان گرامی ای که قصد خرید فیلتر شکن را دارند میتوانند از سایت ما در انواع و اقسام پلن های موجود مانند خرید کریو و … خرید خود را به راحتی و سرعت هرچه تمام تر انجام داده و همچنین از امکانات دانلود فیلتر شکن رایگان در سایت ما استفاده کنند.

 


راه اندازی openvpn در مکینتاش

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
خرید vpn برای رفع فیلتر تلگرام از فیلتر شکن استفاده کنید .
برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn